Çevrimiçi Eğitim İade Şartları

Değerli Müşterimiz,


Online veya Offline eğitim içeriklerimizi web sitemizden ya da kurumumuzdan aldığınız günden itibaren 7 gün içinde 4T Akademi’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:


Offline eğitim seçeneklerinde; satın alma işlemini takiben sisteminiz açılarak kullanıcı adı ve şifrenizin 4T Akademi tarafından sizlere iletildiği günden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Bu süreden sonra kayıt iptali mümkün olmamaktadır.

Offline eğitim seçeneğinde iade işleminde; Ürün Bedelinin %15’i kadar ücretin iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır.

Online eğitim seçeneklerinde; Eğitim başladıktan sonraki yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Online eğitimde, Ürün Bedelinin %15’i + (Ürün Bedeli / Toplam Ders Saati) * İşlenilen Ders Saati kadar ücretin iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır.

Satın alınan eğitimler, kullanıcı adı ve şifre teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde başka bir eğitimle değişim yapabilmektedir.

Yayınlar dahil eğitim seçeneklerinde kitaplar kayıt esnasında belirttiğiniz adrese 4T Yayınevi tarafından kargo edilir, Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı gidiş – geliş müşteri tarafından ödenecektir.

İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir.

Baskısında hata bulunan eksik, fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidişte 4T Yayınevine aittir.

Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak 4T Yayınevine aittir.

Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir. 

Kampanyalı Dönemde kayıt olunan eğitim programlarında iade koşulları geçerli değildir.